В окупований Первомайськ прилетіло три ракети від "HIMARS" – в район розміщення техніки для "лінії Вагнера" (ФОТО)

У місто Первомайськ Луганської області, окуповане з 2014 року, прилетіло три ракети від "HIMARS" 8 грудня – влучили в район, де окупанти розміщають техніку для будівництва так званої "лінії Вагнера". Про це з посиланням на власні джерела повідомив Телеграм-канал "Трибун" 9 грудня.

"08. 12. 22, 16:40, три ракети "HIMARS" в район "Бурцеху", – сказано в повідомленні. – В цьому районі російські окупанти розміщують різного роду техніку для будівництва "лінії Вагнера".

Уточнюється, що поруч окупанти розвантажують укріплення для цієї ж лінії.

Раніше повідомлялось, що в селі Половинкине Старобільского району здетонував і загорівся рашистський БТР.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті