В окупованому Севастополі вводяться обмеження на продаж їжі та палива

Глава призначеного москвою "уряду" анексованого Севастополя Михайло Развожаєв оголосив у своєму телеграм-каналі, що в місті вводяться обмеження на продаж їжі та палива, щоб не провокувати штучний ажіотаж. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Развожаєв заявив, що бензин не відпускатимуть у каністри, а продукти харчування бакалійної групи продаватимуть до 3-х кілограмів або трьох пачок в одні руки.

За підрахунками Развожаєва, у місті є запас бензину на 40 діб, цукру на 23 дні, борошна на 27 днів, макаронних виробів – на 29 днів, а м'ясних консервів – на 106 днів.

"Ми не відрізані від материка! Є сухопутні коридори через нові території, вже запрацювала поромна переправа в районі Кримського мосту. Зберігайте спокій. Не піддавайтеся паніці", - написав Развозжаєв.

При цьому "радник" голови призначеного москвою так званого "голови" Криму Олег Крючков написав у своєму телеграмі, що "інформація про обмеження продажу товарів у Криму не відповідає дійсності".

Крючков розмістив аудіозапис глави уряду анексованого півострова Юрія Гоцанюка, який заявив: "Крим забезпечений у повному обсязі. У нас запасів палива більш ніж на два місяці. Щодо продуктів харчування та бакалії – понад 40 днів. Тому ажіотаж, який штучно створюється, тут зовсім ні до чого.

Як повідомлялося, усі потяги до окупованого Криму з росії скасовані, рашисти налагоджують "сухопутний коридор".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті