В окупованому Маріуполі військова фура злетіла з дороги в руїни

В окупованому Маріуполі Донецької області військова фура злетіла з дороги і в'їхала в руїни. Про це 18 травня в Telegram повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Не тільки в Криму. У Маріуполі з невідомих причин по вулиці Куїнджі фура злетіла з дороги точно в руїни", - повідомив він.

За попередньою інформацією, зазначив Андрющенко, фура була завантажена якимось військовим вантажем.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в передмісті Маріуполя ЗСУ ліквідували близько 50 російських військових.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті