В окупованому Криму активно зацікавилися "тривожними валізками" й бомбосховищами

В окупованому Криму після вибухів мешканці почали активно цікавитись інформацією про те, де знаходиться найближче бомбосховище і що таке "тривожна валізка". Про це пише сайт Асоціації реінтеграції Криму 17 серпня.

"Навіть абсолютно підконтрольні агресорові "кримські медіа" почали іронічно повідомляти, що "головні питання, які зараз усіх турбують: де бомбосховище; як швидко продати квартиру; що таке аварійна валізка", – йдеться у повідомленні.

Підкреслюється, що в окупованому Севастополі шахраї вже роблять на мобільні телефони розсилку з пропозиціями "за невелику плату" вказати адреси бомбосховищ, що працюють.

Раніше повідомлялось, що через вибухи у Джанкойському районі окупанти Криму оголосили режим надзвичайної ситуації

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті