В окупованому Донецьку сталося потрійне вбивство. Підозрюваному загрожує "вища міра покарання"

Потрійне вбивство сталося в окупованому Донецьку, підозрюваного затримано. Про це повідомили у сепаратистських ЗМІ 12 грудня.

З цього приводу так зване "МВС ДНР" інформує, що в Ленінському районі міста затримали 30-річного чоловіка, який підозрюється у вбивстві трьох городян. "Зловмиснику загрожує найвища міра покарання", - сказано в повідомленні.

Також у повідомленні є деталі злочину: затриманий розпивав спиртні напої в гостях у товариша і в ході сварки, що спалахнула, він завдав йому кілька ударів ножем, потім — його вагітній співмешканці. Обидва потерпілих померли від отриманих поранень. Жінка була на шостому місяці вагітності. Щоб приховати сліди злочину, гість спробував влаштувати пожежу. Вийшовши на вулицю фігурант зустрів молоду пару, напав на хлопця і завдав йому кілька ударів ножем, від яких той помер. Погрожуючи дівчині, фігурант відвів її в безлюдне місце і також кілька разів поранив холодною зброєю. Думаючи, що вона мертва, втік із місця злочину.

У "МВС ДНР" повідомили, що підозрюваний у скоєному зізнався, раніше він уже був судимий за вбивство, і за "законодавством ДНР" "стаття" злочину передбачає найвищий захід покарання.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті