В окупованій Горлівці повідомляють про два обстріли (ФОТО)

В окупованій Горлівці сьогодні в ніч з 14 на 15 січня повідомили про два обстріли - у Микитівському та Центрально-міському районах. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ.

"Перший обстріл був зафіксований о 23:55 ... випустили три снаряди ... по Микитовському району міста. Другий обстріл був у рівно о третій годині ночі. По Центрально-міському районі Горлівки випустили чотири снаряди", - йдеться в повідомленні.

Напередодні, 14 січня, так званий "голова адміністрації" Горлівки Іван Приходько також повідомив про два обстріли Горлівки у другій половині дня. За його інформацією, обстріл був у районі Широкої Балки.

Зафіксовано пошкодження у будинку, госпдворі, авто та електропроводів на вул.Плотинна. Постраждалих немає.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті