В ОК "Південь" анонсували "багато нових цілей" для удару і "сюрпризи" для окупантів

Ураження Силами оборони України штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі  - не єдина ціль ЗСУ, і таких "сюрпризів" для окупантів у майбутньому буде більше. Про це заявила очільниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону. 23 вересня.

"Таких цілей у нас там багато. І розкривати всі деталі ще зарано. Сюрпризи будуть для них ще і ще. І вони не мають проти них протидії", - сказала вона.

Гуменюк зазначила, що зараз ЗСУ продовжують бойову роботу по "законних військових цілях" і працюють тільки там, де це перевірено, точно, достовірно.

"Тобто бавовна буде квітнути, сезон триває. Те, що можна буде знати, ми обов'язково будемо розкривати. Водночас ворог намагається "створити синдром "отвєточки" і тиснути на прифронтові території", здійснюючи обстріли. Але ми будемо продовжувати бойову роботу і будемо намагатися захищати тих, на кого ворог тисне", - наголосила начальниця пресцентру Сил оборони Півдня.

Крім того, вона пояснила, чому ураження штабу Чорноморського флоту РФ має велике значення у війни. За її словами, влучання у пункт управління - це завжди результат.

"Штаб – це мозковий центр, концентрація керівного складу, збір ідей і задумів. Влучання в такий об’єкт – це завжди дуже потужний не тільки вогневий результат, а й морально-психологічний. Бо ураження пунктів управління – це завжди внесення додатково сумбуру в керування військами. У цьому випадку також керування військами однозначно зазнало втрат, зазнало порушення, тобто налагодженої системи немає. Час на її відновлення – це час нам, щоб реалізовувати свої ідеї", - наголосила Гуменюк.

Як повідомлялося, звуки вибухів було чутно майже одночасно у Джанкої, Красноперекопську та Червоногвардійському в окупованому Криму 23 вересня.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті