В одному з регіонів росії директорам шкіл доручили скласти списки батьків, нелояльних путіну

Управління освіти столиці Чувашії Чебоксар доручило директорам шкіл зібрати особисті дані батьків школярів, окремо зазначивши, хто з них нелояльний до диктатора Путіна. Про це пише The Moscow Time, посилаючись на місцеві пабліки.

Списки мають містити прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи та домашню адресу. Збір відомостей проходить у суворій секретності, а вчителів просять обдзвонювати батьків і передавати матеріали на флешках, щоб уникнути витоків у Мережу.

Вважається, що списки знадобилися місцевій владі, щоб перед переобранням путіна в березні 2024 року спрямувати бюджетників агітувати лояльних президенту росіян на виборчі дільниці. Разом із дорученням зібрати персональні дані батьків школярів чиновники передали директорам шкіл також список виборчих дільниць з адресами.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті