В одній із російських шкіл за два тижні планують провести... шістнадцять патріотичних заходів

В одній зі шкіл Тюменської області РФ за два тижні планують провести... шістнадцять патріотичних заходів. Про це повідомляє проект "Не норма".

У школі міста Заводоуківськ підготували план заходів місячника патріотичного виховання. Школа планує провести 16 заходів за 11 навчальних днів.

Серед них військово-спортивна гра, урок-пам'яті "Герої Росії, Герої Донбасу", читання книг про війну в Афганістані, конкурс макетів бойової техніки, відкриття "Парти Героя", битва хорів "Славетної армії, сини" та смотр строю і пісні. 

Крім того, абсолютно всім класам необхідно записати відеопривітання для учасників "СВО" і зібрати посилки та листи для окупантів.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті