В Одесі знайдено тіло ще одного загиблого немовля

В Одесі внаслідок російського удару дроном по багатоповерхівці загинули вже 10 людей - знайдено тіло ще одного загиблого немовля. Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

"Поруч із тілом жінки тільки що знайдено тіло ще одного загиблого немовля. Попередньо, дитині немає й рочку. Рятувальники продовжують розбирати завал", - написав він.

"Мама намагалася закрити собою свою 8-місячну дитину. Намагалася вберегти. Їх знайшли в міцних обіймах", - ідеться в повідомленні ДСНС України.

Як повідомлялося, в Одесі на місці російського удару по багатоповерхівці під завалами виявлено тіло девʼятої загиблої людини. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті