В Одесі від атаки "Шахедів" постраждала припортова інфраструктура

Силам ППО вдалося збити більшість дронів, які вночі 25 грудня атакували південь України, проте є влучання одного з "Шахедів" в припортову інфраструктуру в Одесі. Про це повідомили Сили оборони Півдня.

Загалом над Одеською областю сили ППО збили 17 безпілотників і ракету Х-31П. 

"Ворожі дрони, випущені з тимчасово окупованого Криму, заходили на удар з різних напрямків, намагаючись виснажити нашу протиповітряну оборону та уразити якомога більше об’єктів. В пріоритеті ворога залишається припортова інфраструктура та інші важливі для існування регіону об’єкти", - йдеться в повідомленні.  

Зазначається, що уламки збитого дрона пошкодили технічні приміщення у припортовій інфраструктурі Одеси, від падіння ще одного БпЛА постраждали складське приміщення законсервованого об’єкту та недіюча будівля в Роздільнянському районі.

Обійшлося без жертв та постраждалих. 

Як повідомлялося, дві авіаракети та 28 із 31 БпЛА знищено вночі у небі України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті