В Одесі представили новітній український морський дрон "Сталкер"

На міжнародному безпековому форумі Black Sea Security Forum 2024, який проходить в Одесі, показали новітній український багатофункціональний морський надводний дрон Stalker 5.0. Про це повідомляє видання «Думская».

"Брандер має довжину 5 метрів, ширину 1,2 м. У спеціальному відсіку, обладнаному в корпусі, може доставляти воду, продовольство, військове спорядження та інші вантажі на острови або ділянки узбережжя, де перебувають наші Сили оборони, а також може використовуватися для розвідки і патрулювання узбережжя в морських і річкових прикордонних районах. Навісний бензиновий двигун потужністю 60 "коней" розганяє його до швидкості понад 40 вузлів (близько 75 км/год). Крейсерська швидкість 30 вузлів (55 км на годину). Дрон оснащений системою відеозв'язку та управління на основі Starlink", - йдеться у повідомленні.

Вартість одного екземпляра близько 60 тисяч євро.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті