В Одесі деблоковано восьме тіло, досі невідома доля кількох людей, у тому числі двох дітей

Тіло восьмої загиблої людини виявили на місці російського удару по багатоповерхівці в Одесі, доля ще кількох людей невідома. Про це повідомили ДСНС України в Телегрм і начальник Одеської ОВА Олег Кіпер в ефірі "Єдиних новин" 2 березня.

"Ми сьогодні не можемо поки підтвердити знаходження ще близько восьми людей", - сказав Кіпер.

Він зазначив, що серед тих, кого шукають під завалами - двоє дітей 8 і 10 років.

"На місці російського удару по багатоповерхівці під завалами виявлено тіло восьмої загиблої людини", - повідомила трохи згодом ДСНС.

Раніше повідомлялось, що кількість загиблих в Одесі зросла: рятувальники деблокували тіла трьохмісячної дитини і її мами.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті