Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
20-річну поліцейську з Рівного, яка була на відпочинку в Одесі, змило хвилею в море. Тіло дівчини шукають водолази. Про це 3 червня повідомили в пресслужбах поліції та ДСНС Одещини.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За даними поліції, дівчина була на відпочинку в Одесі. Ввечері 2 червня вона вирішила сфотографуватись на пірсі та в цей час перша хвиля збила її з ніг, друга — змила в море.
Наразі тіло дівчини шукають водолази. Загибель дівчини розслідує поліція, справу відкрили за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою "зникла безвісті".
Як повідомлялося, під час несення служби в Покровському районі Донеччини загинув дільничний офіцер поліції Андрій Труш.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту