У низці областей України оголошено повітряну тривогу: росіяни запустили ракети

В Україні оголошено повітряну тривогу, зафіксовано пуски російських ракет. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

"Ракетна небезпека в областях, де оголошена тривога! Загроза пусків крилатих ракет з літаків Ту-95МС. Всього у повітрі знаходиться 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!", - повідомили Повітряні сили на Telegram-каналі.

"Групи крилатих ракет: 1.Черкащина - в західному напрямку! 2.Вінниччина - курс на Хмельницьку область! 3.Харківщина - в напрямку Дніпра!", - попереджають Повітряні сили.

Також повідомляється, що зафіксовано зліт вже третього МіГ-31К з аеродрому Саваслейка Нижньогородської області РФ.

Зазначається, що також зафіксовано пуски ракет типу  "Кінджал". У Дніпрі у місцевих пабліках повідомляють, що були чутно вибухи.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті