У ніч на 3 вересня рашисти вдарили по Слов'янську та Краматорську (ФОТО)

Російські окупанти завдали ударів по Слов'янську та Краматорську в ніч на 3 вересня. Про це розповів голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у своєму телеграм-каналі.

"Сьогодні вночі росіяни завдали ракетних ударів по Краматорську та Слов'янську, також вели обстріли по лінії фронту від Курахівської до Званівської громади. У Краматорську ракета влучила в продовольче підприємство — поранено 1 людину. Ще одне влучання — у підприємство легкої промисловості. Там зайнялася пожежа. У Слов'янську росіяни поцілили у 2 підприємства. За попередньою інформацією, жертв немає, обсяги шкоди встановлюємо. Також пошкоджено 7 будинків у Билбасівці", - розповів Павло Кириленко. 

Також під вогнем рашистів цієї ночі опинились Курахове, Вовчанка, Сіверськ, Соледар, Званівка та Авдіївка. 

Як повідомлялося раніше, 2 вересня рашисти обстріляли Слов'янськ, зруйновано дитячий садок.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті