На тиждень блекауту кількість злочинів знизилася на 16% – Нацполіція

Рівень злочинності в Україні під час аварійних відключень електроенергії минулого тижня знизився на 16%. Про це 1 грудня у Telegram повідомила Нацполіція.

"З 23 листопада, коли російські ракети завдали чергових збитків об'єктам критичної інфраструктури, поліція збільшила кількість нарядів на вулицях та посилила заходи безпеки на дорогах населених пунктів. Є результати", - заявив голова Національної поліції Ігор Клименко.

За словами Клименка, кількість злочинів, зареєстрованих з 23 по 30 листопада, зменшилася на 16% порівняно з позаминулим тижнем. При цьому стало менше повідомлень про шахрайство (на 24%), викрадення транспортних засобів (на 23%), крадіжки (на 7%) та пограбування (на 3%). Кількість ДТП також зменшилась на 13%.

"На 22% менше сталося автопригод, у яких травмувалися люди. На 5% поменшало смертей на дорогах", - додав Клименко.

Нагадаємо, раніше у Повітряних силах ЗСУ заявили, що готові до нових масованих обстрілів РФ.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті