На тиждень блекауту кількість злочинів знизилася на 16% – Нацполіція

Рівень злочинності в Україні під час аварійних відключень електроенергії минулого тижня знизився на 16%. Про це 1 грудня у Telegram повідомила Нацполіція.

"З 23 листопада, коли російські ракети завдали чергових збитків об'єктам критичної інфраструктури, поліція збільшила кількість нарядів на вулицях та посилила заходи безпеки на дорогах населених пунктів. Є результати", - заявив голова Національної поліції Ігор Клименко.

За словами Клименка, кількість злочинів, зареєстрованих з 23 по 30 листопада, зменшилася на 16% порівняно з позаминулим тижнем. При цьому стало менше повідомлень про шахрайство (на 24%), викрадення транспортних засобів (на 23%), крадіжки (на 7%) та пограбування (на 3%). Кількість ДТП також зменшилась на 13%.

"На 22% менше сталося автопригод, у яких травмувалися люди. На 5% поменшало смертей на дорогах", - додав Клименко.

Нагадаємо, раніше у Повітряних силах ЗСУ заявили, що готові до нових масованих обстрілів РФ.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті