В небі України знищено 29 з 66 російських безпілотників - Повітряні Сили ЗСУ

В небі України вночі 11 жовтня знищено 29 з 66 російських безпілотників. Про це повідомляють Повітряні Сили ЗСУ.

"У ніч на 11 жовтня 2024 року противник атакував Україну балістичною ракетою Іскандер-М (район пусків – ТОТ Криму), керованою авіаційною ракетою Х-31П (із повітряного простору над акваторією Чорного моря), 66-ма ударним БпЛА (район пусків – Курськ, рф). Станом на 11.00 в результаті протиповітряного бою збито 29 ворожих БпЛА у Київській, Черкаській, Вінницькій, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та Житомирській областях", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що доо відбиття повітряного нападу залучено авіацію, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Уточнюється, що 31 ворожий безпілотник локаційно втрачено у різних регіонах України, імовірно внаслідок активної протидії РЕБ. Два ударні БпЛА повернули у напрямку росії.

"Чотири БпЛА перебувають в повітряному просторі України. Бойова робота триває!", - заявляють в ПС ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті