В МЗС Польщі зробили заяву про доступ України до єдиного ринку ЄС

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що час доступу України до єдиного ринку ЄС повільно спливає. Про це сікорський сказав журналістам у латвії 27 березня, пише українська служба новин "Польського радіо".

"Коли путін заблокував український експорт через Чорне море, Україна тимчасово отримала доступ до єдиного ринку Європейського Союзу. Тепер, коли вона відновила доступ до моря, а отже, і до існуючих ринків, час цього привілею повільно минає", - сказав очільник МЗС Польщі.

На запитання журналістів, чого він очікує від польсько-українських міжурядових консультацій, Сікорський зазначив, що "...Польща стратегічно підтримує Україну в її європейських та євроатлантичних прагненнях і в її протистоянні російському імперіалізму, що не означає, що у двосторонніх відносинах немає проблем, як буває між сусідами і сусідами, які мають між собою багато історії".

"Ми всі знаємо, що є певні виклики у сфері сільського господарства та автомобільного транспорту, ми намагаємося вирішити це таким чином, щоб поляки усвідомлювали, що польські інтереси у безпеці, але що Україна може боротися далі", - сказав також польський міністр.

Раніше в МЗС Польщі заявили, що заморожені активи РФ краще витратити на оборону України, а не її відбудову.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті