У Міноборони США підтверджують успіхи наступу ЗСУ та звільнення територій на півдні України

Українські військові продовжують "просуватися вперед" у Херсонській області та відвойовувати населені пункти. Про це 6 вересня повідомляє CNN.

Американські журналісти наводять слова прес-секретаря Пентагону бригадного генерала Патріка Райдера. За його словами, у Херсонській області продовжуються наступальні операції українських сил.

"Вони продовжують здійснювати певний рух уперед. Ми знаємо, що вони відбили деякі села", - зазначив Райдер.

Також представник Міноборони США повідомив, що американці фіксують "наступну активність" російських окупантів поблизу Бахмута.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ збираються наступати не лише на Херсон.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті