У міноборони РФ визнали ліквідацію своїх військових у Макіївці

Російське міністерство оборони підтвердило інформацію про знищення пункту дислокації військових РФ в окупованій Макіївці на Донеччині. Повідомлення про це з'явилося у зведенні відомства про хід "СВО" в Україні 2 січня в офіційному телеграм-каналі.

Проте у міноборони визнали загибель лише понад 60 російських військовослужбовців внаслідок удару.

"Київським режимом завдано удару шістьма реактивними снарядами системи залпового вогню «HIMARS» виробництва США за пунктом тимчасової дислокації одного з підрозділів російських збройних сил у районі населеного пункту Макіївка...", - йдеться у повідомленні, в якому також додається, що "російськими засобами ППО два реактивні снаряди «HIMARS» було збито".

"Внаслідок поразки чотирма ракетами з фугасною головною частиною пункту тимчасової дислокації загинуло 63 російські військовослужбовці", - пише російське міноборони.

Зазначимо, що у телеграм-каналі "Стратегічного комітету ЗСУ" йдеться, що завдяки точному удару ЗСУ у Макіївці вдалося ліквідувати близько 400 мобілізованих росіян, ще близько 300 загарбників отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Як повідомлялося, російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) підтвердив інформацію про ліквідацію сотень мобілізованих військових РФ внаслідок ракетного удару по будівлі ПТУ в окупованій Макіївці Донецької області.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті