У МЗС відреагували на заяви Орбана щодо підтримки України з боку США

Заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо України показують патологічну зневагу до українського народу, який відстоює свою незалежність у російсько-українській війні. Про це йдеться 27 грудня у коментарі пресслужби МЗС України щодо висловлювань Орбана.

Останній заявив, що у випадку, якщо США не будуть підтримувати Україну та припинять постачання зброї, то це сприятиме міру.

"Україна може продовжувати воювати тільки до тих пір, поки США підтримують їх грошима і зброєю. Якщо американці хочуть миру, то мир буде", - заявив він.

"Заяви прем’єр-міністра Угорщини демонструють патологічну зневагу до України та українського народу, який протистоїть російській агресії, а також його власну політичну короткозорість. Адже поразка України у війні, до якої Віктор Орбан непрямо закликає, призвела би до прямої загрози російської агресії для Угорщини та угорців", - акцентували у МЗС. 

"Угорському лідеру варто запитати самого себе, чи хоче він миру. Якщо відповідь ствердна, йому потрібно використати свої тісні зв’язки з Москвою, аби та припинила агресію проти України і вивела війська", - додали дипломати.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Будапешт не проти фінансової підтримки для України попри те, що раніше заблокував макрофінансову допомогу Києву.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті