У Москві "замінували" усі торгові центри. Винним традиційно призначили Україну

У Москві до екстрених служб надійшло повідомлення про замінування усіх торгових центрів. Про це інформують російські ЗМІ.

Утім, попри прийняту заяву, евакуація людей з приміщень не проводиться, оскільки екстрені служби вважають, що цей дзвінок надійшов з території України. Відповідно, загрози реальних вибухів у Москві не бачать.

Як повідомлялося раніше, 10 січня у Москві розгорілася масштабна пожежа в районі станції метро "Дмитрівська". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті