У Молдові через падіння ракети біля кордону з Україною порушили кримінальну справу

Правоохоронці Молдови порушили кримінальне провадження за фактом падіння ракети в понеділок неподалік кордону з Україною під час масованого ракетного обстрілу з боку Росії. Про це оголосила пресслужба міністерства внутрішніх справ Молдови, - повідомляє "Європейська правда",

"Прикордонна поліція відкрила кримінальне провадження, яке, відповідно до вимог законодавства, буде передано до прокуратури як компетентного органу у кримінальних справах щодо інцидентів такого характеру", – зазначили в молдовському МВС.

Станом на обід вівторка слідчі дії на місці падіння ракети тривали, й фахівці вилучили ще кілька уламків ракети.

Як повідомлялося, біля міста Бричани в Молдові прикордонники виявили ракету.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті