У Мелітополі підірвано міст, по якому окупанти переганяли військову техніку

У тимчасово окупованому Мелітополі зазнав руйнувань один із автомобільних мостів. Про це повідомив мер міста Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 12 грудня.

"Це один зі стратегічно важливих об’єктів після «втоми» Кримського мосту. Саме через нього окупанти перевозили військову техніку зі східного напрямку", - написав Федоров.

Як повідомлялося раніше, у Мелітополі ліквідовано кілька баз рашистів за один тиждень. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті