У Мелітополі відключено трансляцію каналів російського телебачення - Генштаб ЗСУ

У окупованому Мелітополі відключено трансляцію каналів російського телебачення. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 16 листопада.

«У Мелітополі відключено трансляцію каналів російського телебачення. Також у місті фіксуються значні проблеми з водопостачанням», – повідомляє командування.

Зазначається, що у результаті дій Сил оборони, пошкоджено залізничний міст в районі населеного пункту Чернігівка Запорізької області, що унеможливлює використання споруди в інтересах російських окупантів.

Також ракетного удару зазнав об’єкт цивільної інфраструктури Запоріжжя.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті