У Мелітополі окупанти змушують аграріїв за безцінь здавати зерно гауляйтеру (ФОТО)

Окупанти в Мелітополі вигадали цілу низку перешкод для роботи аграріїв, змушуючи їх таким чином за безцінь здавати зерно місцевому гауляйтеру Балицькому. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі 16 січня.

"Фермери змушені або пройти 8 кіл пекла під ковпаком окупаційної влади, щоб мати можливість продавати врожай один одному, – сказано в повідомленні. – Або віддати зерно за безцінь підприємству гауляйтера Балицького".

Федоров підкреслив, що у серпні рашисти зобов’язали фермерів отримати в окупаційній "адміністрації" перепустки для перевезення врожаю. Тепер створюють додаткові перешкоди: иермін дії перепусток закінчується 20 січня.

"Щоб отримати нову, треба пройти документальне пекло: зібрати довгий перелік довідок, договорів і навіть написати пояснювальну записку", – пише міський голова.

Підкреслюється, що окупанти створили зернову компанію під контролем Балицького і його московських кураторів, яка купує зерно за безцінь.

Раніше повідомлялось, що 15 бойовиків з ОРДЛО потрапили в полон і отримали по 15 років тюрми за грабіж елеваторів.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті