У Мелітополі колаборанти бояться партизанів та вирізають кущі і дерева біля своїх будинків - мер

Нині колаборанти неспокійно почуваються у тимчасово захопленому Мелітополі: вирізають кущі та дерева поблизу своїх будинків, бо бояться, партизанів. Про це в ефірі національного телемарафону новин повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.

За його словами, прихильники рф вирізають кущі та дерева поблизу своїх будинків, бо бояться, що там можуть ховатись партизани, сили супротиву.

"Інший факт - після вдалих дій наших партизан та ЗСУ колаборанти масово виходять на зв'язок з СБУ та владою. Вони не хочуть співпрацювати з окупантами, вони це зрозуміли, коли їх перестали випускати в Крим за фейковими паспортами", - сказав він.

Також міський голова зазначив, що сьогодні, 11 вересня, мав відбутись псевдореферендум на тимчасово загарбаних територіях Запорізької області, але після серії вибухів у штабах "єдиної росії", його скасували.

Як повідомляв Укрінформ, очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов заявив, що на Харківщині деокуповані вже більше 40 населених пунктів.

Нині ЗСУ проводять активні наступальні дії на північно-східному напрямку, та продовжують послідовні зусилля із повернення територій на півдні країни, зокрема, у напрямку Херсона.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що перед просуванням артилеристи Збройних Сил України запускають на позиції загарбників снаряди, начинені листівками з інструкціями для військових рф, як здатися в полон, та з нагадуванням, що в них є шанс скласти зброю та вижити.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті