У Маріуполі відновили роботи з розбору завалів Драмтеатру (ФОТО)

У тимчасово окупованому Маріуполі російські окупанти відновили роботи із розбору завалів будівлі Драмтеатру. Про це розповів радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Окупанти поновили роботи з розбору завалів Драматичного театру. Наші джерела вказують на наявність інформації про залишки тіл загиблих, які терміново намагаються знайти та прибрати до “великого відновлення”. Окрім того, де-факто гауляйтер “Оленевод” на черговій нараді наголосив, що відновлення ДрамТеатру в приоритеті номер один та має “стати символом відбудови росії російського Маріуполя", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, окупанти перетворили річку Кальчик у Маріуполі в болото. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті