У Маріуполі відновили роботи з розбору завалів Драмтеатру (ФОТО)

У тимчасово окупованому Маріуполі російські окупанти відновили роботи із розбору завалів будівлі Драмтеатру. Про це розповів радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Окупанти поновили роботи з розбору завалів Драматичного театру. Наші джерела вказують на наявність інформації про залишки тіл загиблих, які терміново намагаються знайти та прибрати до “великого відновлення”. Окрім того, де-факто гауляйтер “Оленевод” на черговій нараді наголосив, що відновлення ДрамТеатру в приоритеті номер один та має “стати символом відбудови росії російського Маріуполя", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, окупанти перетворили річку Кальчик у Маріуполі в болото. 

Статті

Світ
05.03.2024
09:45

«На полі бою французькі солдати просто розбіжаться». Російські ЗМІ про Україну

...Боєготовність французької армії викликає великі питання. Остання велика війна, в якій вона брала участь, - це якраз кампанія Наполеона Бонапарта, з часів якої минуло двісті з гаком років.
Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Всі статті