У Маріуполі окупанти встановили мобільні пости: перевіряють документи у чоловіків

Російські окупанти встановили мобільні пости на вулицях Маріуполя, на яких перевіряють документи у чоловіків призовного віку. Про це повідомляє Маріупольська міська Рада у своєму телеграм-каналі.

"У місті продовжується мобілізація. У прихованому вигляді вона вже тривала давно. Маріупольцям приходили смс, де пропонували жителям працювати у так званій державній воєнізованій службі.  Внаслідок фейкового референдуму – перевірка чоловіків стала більш відкритою. Адже ключове, що треба росіянам – нове гарматне м'ясо. Бо попри обстріли міст для залякування жителів, на фронті ворог продовжує відступати. Закликаємо маріупольців за можливістю виїжджати з міста та не ризикувати собою заради окупантів, для яких ваше життя нічого не варте", - йдеться у заяві міської ради.

Як повідомлялося раніше, у Маріуполі люди ночують біля адміністративних будівель, аби отримати довідку про смерть родича

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті