У Маріуполі окупанти облаштували склад боєприпасів за 100 метрів від школи – Андрющенко

Росіяни у центрі окупованого Маріуполя облаштували склад боєприпасів біля школи. Про це 28 листопада у Telegram заявив радник мера Петро Андрющенко.

"Окупанти почали облаштовувати склад із боєприпасами на території знищеного Центрального ринку. У самому центрі міста", - повідомив він.

Причому новий склад, за словами Андрющенка, знаходиться лише за 100 метрів від школи №65. Цю школу російські окупанти використовують як свою головну "піар-точку".

"Хочуть прикритись цивільними. Ніколи такого не було і ось знову", - додав радник мера Маріуполя.

Додамо, що Центральний ринок Маріуполя було зруйновано на початку повномасштабної війни внаслідок російських обстрілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Маріуполі неофіційно дозволили мародерство.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті