У Маріуполі окупанти облаштували склад боєприпасів за 100 метрів від школи – Андрющенко

Росіяни у центрі окупованого Маріуполя облаштували склад боєприпасів біля школи. Про це 28 листопада у Telegram заявив радник мера Петро Андрющенко.

"Окупанти почали облаштовувати склад із боєприпасами на території знищеного Центрального ринку. У самому центрі міста", - повідомив він.

Причому новий склад, за словами Андрющенка, знаходиться лише за 100 метрів від школи №65. Цю школу російські окупанти використовують як свою головну "піар-точку".

"Хочуть прикритись цивільними. Ніколи такого не було і ось знову", - додав радник мера Маріуполя.

Додамо, що Центральний ринок Маріуполя було зруйновано на початку повномасштабної війни внаслідок російських обстрілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Маріуполі неофіційно дозволили мародерство.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті