В Маріуполі пролунав гучний вибух в районі "Азовсталі"

В окупованому Маріуполі сьогодні вдень, 5 червня, було чути сильний вибух у районі "Азосталі". Про це пишуть у місцевих соцмерехах та повідомляє радник очільника міськради Петро Андрющенко.

"В районі Азовсталі сильний вибух! Також зафіксовано роботу ППО! Деталі згодом", - написав Андрющенко, додавши, що на "Азовсталь" "погнали швидкі".

"В районі Азовсталі щось рвонуло", - також пишуть місцеві жителі в соцмережах, додаючи, що чули вибух не тільки в місті, а й у Старому Криму.

Окупаційна влада поки не коментвала ЧП.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті