У Лимані після деокупації запрацював перший банкомат (ФОТО)

У деокупованому Лимані на Донеччині запрацював перший банкомат. Про це 21 жовтня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Перший банкомат запрацював у Лимані після деокупації. Завдяки Ощадбанку тепер лиманці мають доступ до власних грошей: пенсій, зарплат, соціальних виплат тощо", - повідомив чиновник.

За словами Кириленка, цей банкомат працюватиме з 10.00 до 16.00.

Зазначимо, що це вже другий банкомат, який запрацював на деокупованих територіях – раніше банкомат відкрився у Святогірську.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Всі статті