В Луганську й Гірському ЗСУ поцілили в об’єкти з ворожою технікою. Після цього в регіоні зник мобільний зв'язок – Власенко

ЗСУ поцілили в об’єкти з ворожою технікою в окупованих Луганську й Гірському 8 червня, після цього окупанти заглушили в регіоні мобільний зв'язок. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Еспресо" 9 червня.

"Це були промислові об’єкти, там знаходилась ворожа техніка", – сказав Власенко.

Він зазначив, що в Луганську після цього зник мобільний зв'язок.

Раніше повідомлялось про скарги окупантів на те, що по об'єкту на території "Первомайськвугілля" в Гірському завдано удару з HIMARS.

Раніше також повідомлялось, що в окупованому Луганську "прилетіло" по військовій базі РФ.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті