На Луганщині колаборантів серед керівного складу дуже мало – Гайдай

У Луганській області колаборантів серед керівників органів влади, органів місцевого самоврядування й правоохоронних структур дуже мало. Про це повідомив голова Луганської ОВА у своєму Телеграм-каналі 21 липня.

"Щодо голів громад – це буквально кілька осіб, навіть не 10. Не більше п’яти", – наголосив Гайдай.

За його словами, на співпрацю з окупантами пішли здебільшого люди, які раніше працювали зовсім на іншій роботі, або ж були техперсоналом.

"І тепер, так би мовити, настав їхній "зірковий час", тепер вони "накерують", – зазначив голова ОВА.

Щодо співробітників правоохоронних структур області – Гайдай підкреслив, що на колаборацію зважились лише люди, які обіймали невисокі, не керівні посади.

Раніше в інтерв’ю для "ОстроВа" Сергій Гайдай розповів, якими є поточні потреби переселенців із Луганщини та чому ворогові вдалося захопити майже всю територію області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті