У Луганську окупанти розгортають шпиталі на стадіонах та у заводських цехах для сотень "300"-х рашистів – соцмережі

У Луганську рашисти вже організували шпиталь на території заводу ОР, а тепер розгортають новий шпиталь на стадіоні – на 500 місць. Про це повідомив блогер з Луганська Savelyi Vasserman на своїй сторінці у Facebook 8 грудня.

"Ситуація стала настільки критичною із втратами вбитими та пораненими, що за інформацією нашого джерела в апараті голови "ЛНР", з москви прийшло розпорядження щодо надання допомоги у створенні ще одного польового госпіталю у Луганську, – сказано в повідомленні. – Усі лікарні "республіки" вже повні пораненими, про це ми повідомляли, повний і польовий госпіталь на території цехів заводу ОР. Тепер розгортатимуть польовий госпіталь у манежі "Динамо" (біля Авангарду, на Ярмарковій площі) на 500 ліжок".

Уточнюється, що в зазначених "медзакладах" усі лікарі не місцеві, адже луганських медиків для лікування поранених рашистів давно не вистачає.

"Очікується до 200 поранених на день на шпиталь", – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що на Сватівському напрямку "украинцы кладут россиян сотнями в наступлении".

Раніше повідомлялось, що на Луганщині мирних мешканців виганяють з лікарень, щоб звільнити місце для російських військових.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті