В "ЛНР" засудили до 18 років позбавлення волі розвідника-сапера ЗСУ

Розвідника-сапера ЗСУ Сергія Гавриша в "ЛНР" засудили до 18 років позбавлення волі. Про це повідомив Телеграм-канал "Донбасс.Важно" 11 травня.

"Як повідомляють у СК РФ, Гавриш нібито встановлював міни-розтяжки в житловому будинку в Сєвєродонецьку", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що це нібито "призвело до важкого поранення місцевої жительки".

Раніше повідомлялося, що в окупованому Луганську "суд" засудив до 10 років позбавлення волі жителя Станично-Луганського району – за "шпигунство".

Раніше також повідомлялося, що рашисти вкотре перенесли суд над айдарівцем, інвалідом Петром Царьовським зі Старобільщини, якого тримають у полоні понад рік.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті