В "ЛНР" школярів агітують вступати до армії РФ

Випускників шкіл в "ЛНР" розпочали агітувати до вступу до лав російської армії. Як зазначає голова Луганської ОВА Артем Лисогор, місцеві центри зайнятості розпочали проводити профорієнтаційні заходи з залученням військових.

"Центр зайнятості "ЛНР" проводить профорієнтаційні заходи школярів із Сіверськодонецька з представниками російської армії. Передусім, зустрічі організовують із учнями випускних класів – 9-х та 11-х", - зазначив Лисогор.

За його словами, основна причина таких зустрічей - агітація до "правильного" вибору, а саме підписання контракту з ЗС РФ.

Як повідомляли раніше, Луганських школярів зобов'язали доглядати за пам'ятниками і братськими могилами радянських солдатів

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.10.2025
16:00

«Успішними виявляються менше одного відсотка «прильотів». Російські ЗМІ про Україну

«План настільки чудовий, що до нього автоматично додається Нобелівська премія: і негайне припинення вогню, і гарантії безпеки для України (тобто введення окупаційних сил НАТО), і фінансування Росією відновлення України, і мало не спільне управління...
Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Всі статті