У Лейпцигу невідомі намагалися підпалити дитсадок, до якого ходять діти українських біженців

У німецькому Лейпцигу невідомі намагалися підпалити дитячий садок, куди ходять діти українських біженців. Про це повідомляє BILD російською.

Очевидно, зловмисники розлили легкозаймисту рідину перед входом до будівлі і влаштували підпал. Вогнем було пошкоджено двері закладу. На момент загоряння у ньому ніхто не перебував, тому обійшлося без постраждалих.

Поліція не виключає, що ця НП може бути пов'язана з інцидентом, який стався в Лейпцигу минулого тижня. У п'ятницю невідомі закидали запальними пристроями гуртожиток для біженців, який знаходиться лише за 700 метрів від дитячого садка.

Обидва інциденти відбулися під час пам'ятних заходів, присвячених роковинам з дня расистських заворушень у Ростоку. Тоді, 1992 року, праві екстремісти скоїли погром у районі, де проживали іноземці. Таким чином, слідчі Лейпцига підозрюють, що зловмисники мали політичні мотиви, - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, у Лейпцигу пройшла акція на підтримку України.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті