В Києві на Оболоні шукають російських диверсантів, у районі встановлено блокпости

В Оболонському районі Києва співробітники територіального центру комплектування та соцпідтримки спільно з поліцією встановили блокпости і шукають диверсантів. Про це у Фейсбук повідомив Оболонський районний територіальний центр комплектування та соцпідтримки у місті Києві 5 лютого.

Як зазначили у ТЦК, в Оболонському районі Києва проводять пошукові заходи за участю представників Сектору оборони №1 міста Києва, Оболонського ТЦК та СП, 129 батальйону територіальної оборони та представників Оболонського управління поліції.

Метою таких заходів є виявлення диверсійно-розвідувальних груп ворога, уточнили у військкоматі.

Нагадаємо, напередодні російська ДРГ намагалася прорвати кордон України на Сумщині. 

Як повідомлялося, російські диверсанти розстріляли брата і сестру на Сумщині. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті