У Києві розгорнуть близько 500 "Пунктів незламності"

У Києві розгорнуть приблизно 500 "Пунктів незламності" для захисту мешканців та гостей столиці під час надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє у Телеграм прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА) 24 листопада.

Зазначається, що всі такі об'єкти будуть забезпечені головними базовими послугами: електрикою, теплом, водою, мобільним зв'язком, інтернет через StarLink, першою медичною допомогою, кімнатами "матері та дитини".

Інформацію про їх розташування можна дізнатись у районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або за посиланням https://nezlamnist.gov.ua/

В одному такому пункті, залежно від умов, зможе одночасно перебувати від 40 до 500 осіб, причому немає жодних обмежень щодо часу перебування.

"Військове керівництво міста закликає бізнес долучатися до ініціативи та створювати на базі своїх закладів пункти обігріву. Це в майбутньому розвантажить "Пункти незламності" та дозволить більшій кількості мешканців отримати захист у разі надзвичайної ситуації", - повідомляють у КМДА.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що на ранок 24 листопада 70% відсотків Києва поки що залишається без електрики.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті