У Криму повідомляють про нові вибухи в Бахчисараї та Сакському районі

Вибухи в окупованому Криму 20 серпня продовжуються: тепер вони сталися у Бахчисараї та Сакському районі. Про це повідомляє Телеграм-канал Медуза – LIVE з посиланням на місцеві Телеграм-канали.

Згідно з повідомленнями, у Бахчисараї було чути три вибухи, над місцевим аеродромом здіймається дим.

Крім того, спрацювала ППО у селищі Молочне Сакського району.

Так званий "голова" Криму Сергій Аксьонов повідомив, що "у Західному Криму спрацювала система ППО".

«Прошу всіх зберігати спокій та довіряти лише офіційній інформації», - написав Аксьонов у Telegram-каналі, запевнивши, що постраждалих внаслідок вибухів немає.

Як повідомлялося, безпілотник атакував штаб ЧФ РФ у Севастополі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті