Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
До лікарень на окупованих територіях Донецької та Луганської областей наприкінці листопада привезли тіла понад 230 загиблих загарбників. Про це 4 грудня у зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"За уточненою інформацією, у період з 28 по 30 листопада цього року до 70 поранених та понад 230 загиблих російських загарбників направлено до лікарняних закладів тимчасово окупованих населених пунктів Донецької та Луганської областей", - повідомили українські військові.
У Генштабі додали, що 2 грудня до місцевої лікарні у Мелітополі привезли чергову партію поранених. Також туди привезли чергові тіла знищених загарбників.
Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що після удару ЗСУ у Запорізькій області поранення отримали близько 300 окупантів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту