У Конгрес США внесли законопроєкти про статус РФ як держави-спонсора тероризму

У неділю, 9 жовтня, до Конгресу США внесли законопроєкти про визнання росії державою-спонсором тероризму та визначення її дій на території України як геноциду. Про це повідомив старший радник Конгресу США Пол Массаро у своєму Twitter 9 жовтня.

Він пише, що у Конгрес внесли одразу два таких законопроєкти: від сенатора Ліндсі Грема та конгресмена Теда Ліу. Законопроєкт про визнання дій росії в Україні геноцидом вніс конгресмен Стів Коен.

Як раніше повідомлялося, у Конгресі закликали Пентагон надати Україні новий вид сучасних безпілотників.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті