В Івано-Франківській області атаковано об’єкт критичної інфраструктури

Об’єкт критичної інфраструктури було атаковано російськими БПЛА в Івано-Франківській області вранці 26 вересня. Про це повідомили начальниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук та ДСНС України в Телеграм.

"Сьогодні ворог вкотре атакував об’єкт критичної інфрастуктури на Івано-Франківщині. Виникла пожежа, надзвичайники оперативно її ліквідували", - йдеться в повідомленні ДСНС. 

Онищук уточнила, що через атаку частина обласного центру частково залишилася знеструмленою, енергетики працюють над відновленням енергопостачання. 

Зазначається, що загиблих і травмованих немає.

Раніше повідомлялось, що сім мешканців Запоріжжя були поранені внаслідок нічного обстрілу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті