В ISW пояснили, чому РФ хоче припинення вогню

Росія використає будь-яке припинення вогню для підготовки до майбутніх наступальних операцій в Україні.  Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW)

Військові аналітики зазначають, що військова інтервенція росії в Криму і на Донбасі в 2014 році порушила численні міжнародні зобов'язання росії щодо поваги до суверенітету і територіальної цілісності України, включаючи визнання росією України як незалежної держави в 1991 році і Будапештський меморандум 1994 року, в якому росія конкретно зобов'язалася не підривати суверенітет і територіальну цілісність України. 

Немає жодних підстав вважати, що Кремль поважатиме будь-яку нову угоду, що зобов'язує росію не порушувати суверенітет і територіальну цілісність України. 

Припинення вогню надало б росії можливість відновити деградовані сили, відволікти людські ресурси на широкомасштабну експансію і реформи замість того, щоб вести бойові дії в Україні, і дозволило б росії продовжити мобілізацію своєї оборонно-промислової бази без обмежень, пов'язаних з нагальними оперативними потребами в Україні. 

Росія могла б використати припинення вогню для підготовки сил, більш придатних для проведення наступної серії наступальних операцій з метою зміни режиму, демілітаризації і завоювання України. 

У Інституті вивчення війни вважають, що припинення вогню, безумовно, надало б Україні власні можливості для вирішення питань формування збройних сил і розвитку оборонної промисловості, але Кремль, можливо, небезпідставно очікує, що заморожений фронт зробить підтримку України менш нагальною і важливою для Заходу і дозволить росії випередити Україну в підготовці до відновлення бойових дій.

Нагадаємо, раніше у ISW зазначили, що сигнали путіна про готовність зупинити війну надсилають, щоб перешкодити військовій допомозі Україні.

Як повідомлялося, путін поскаржився, що росія не може припинити вогонь. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті