В Іспанії українсько-російська банда грабувала українських біженців. Злочинців затримано

В Іспанії поліцейські затримали групу злочинців, які грабували українських біженців. Про це повідомляє "Еспресо" 4 березня.

"В Іспанії арештували групу злочинців, які грабували будинки українських біженців, – сказано в повідомленні. – Зловмисники проникли в сім домівок наших співвітчизників на середземноморському узбережжі країни"

Зазначається, що зловмисники пограбували 7 будинків, де мешкали українські біженці. Загальна сума їхнього "заробітку" перевищила мільйон євро.

Затримано 10 грабіжників  - 7 українців і троє росіян.

Уточнюється, що за рік війни Іспанія прийняла близько 160 тисяч українських біженців.

Раніше повідомлялось, що до Чехії без супроводу дорослих прибуло до 30 тисяч дітей-біженців з України.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті