В Ірпені на Київщині через відключення світла ввели графіки обмеження водопостачання

В Ірпені (Київська область) через довгострокові відключення світла і надмірний полив сталося критичне падіння тиску в мережі водопостачання, тому для стабілізації ситуації в місті вводять тимчасові графіки обмеження водопостачання. Про це повідомив у Телеграм мер міста Олександр Маркушин.

За його словами, графік водопостачання по місту наступний:

з 17:00 до 22:00 - вода матиме достатній тиск;

з 22:00 - вода подаватиметься із заниженим тиском (на верхніх поверхах можлива її повна відсутність) - щоб встигнути наповнити резервуари на наступну добу.

"На балансі "Ірпіньводоканалу" перебувають сотні об'єктів. Критична інфраструктура водоканалу, що відповідає за подачу води у водопровідну мережу міста, має потужні генератори і працює безперебійно. Але забезпечити генераторами всі відключені свердловини (їх 60) і головне контролювати їхню роботу - завдання практично непідйомне для наших ресурсів", - написав Маркушин.

За його словами, проблема в ці спекотні дні нагальна в багатьох громадах України, через що столиця вдвічі зменшила подачу води в Ірпінь.

Нагадаємо, раніше в Донецькій області скоротили водопостачання до Слов'янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті