В Ірландії планують скорочення допомоги для біженців з України

В Ірландії міністри збираються схвалити значне скорочення допомоги для біженців, які прибувають з України. Про це повідомило видання The Irish Times 11 грудня.

"План пропонує скоротити право українців на допомогу для тих, хто шукає роботу, у розмірі 220 євро на тиждень і знизити її до 38,80 євро на тиждень - суми, яку наразі виплачують прохачам притулку з інших країн", - ідеться в повідомленні.

Крім того, очікується, що новоприбулих українців селитимуть у надане державою житло на 90 днів, а потім їм доведеться шукати власне.

"Цей крок було зроблено у зв'язку з тим, що в країні загострилася проблема розміщення людей, які шукають міжнародного захисту/притулку. Минулого тижня уряд припинив надавати житло чоловікам, які шукають притулок, і тепер видає їм 113,80 євро на тиждень, а також спальний мішок і намет. З минулого тижня десятки людей сплять у наметах на вулицях Дубліна", - йдеться в повідомленні.

Ірландські міністри та високопосадовці заявляють, що цей крок покликаний дати зрозуміти, що Ірландія досягла межі в кількості українців, яких вона може прийняти, і запобігти майбутнім приїздам з країни.

Раніше повідомлялося, що кількість біженців з України в ЄС у жовтні зросла на 51,8 тис

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті