В іранських "Шахедах", якими росія атакує Україну, знайшли деталі із країн-партнерів України - Данілов

В іранських "Шахедах", якими РФ атакує українські території, знайшли деталі із країн, які є союзниками України. Про це заявив  секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону "Єдині новини",-  пише УП.

"Ми їх (безпілотники – ред.) розібрали і, на жаль, виявили там частини, які не виробляються ні в Ірані, ні в Росії", - зазначив Данілов.

Данілов припустив, що запчастини могли закуповуватися ще до початку повномасштабного вторгнення, оскільки дрони здебільшого вироблялися в 2019-2021 роках.

При цьому секретар РНБО зазначив, що необхідно розібратися, як до РФ, попри санкції, потрапляють західні запчастини.

Як повідомлялося, за даними NYT, попри санкції, авіаційні деталі виробництва американської компанії Boeing та французької Airbus потрапляли до російських компанії. Нещодавно Олексій Данілов назвав найбільшу атаку "Шахедами" з боку росії демонстрацією тупості та впертості.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті